Кругла скатертина з мереживом Maison D`or
Виробник Maison D`or
Країна виробник Туреччина
Розмір скатертини Ø 180 см
Розмір мережива Ø 170 см
Серветки 40-40 см 6 шт.
Мереживо для серветок 40-40 см 6 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 14 |
| Форма скатертини | Кругла |
| Кількість серветок | 6 шт. |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Кремовий |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Виробник | Maison Royale |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри скатертини | |
| Діаметр скатертини | 180 см |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 40 см |
| Ширина серветки | 40 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Maison Royale |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴
